Wellness

Součástí Hotelu Franz je také wellness zóna, která potěší všechny příznivce relaxace, odpočinku a také romantiky. Wellness zahrnuje finskou a parní saunu, whirlpool, Kneippův chodník pro vodoléčbu, koupele a relaxační zónu.

V rámci wellness procedur nabízíme také ozdravné koupele, které blahodárně působí na celý organismus. Stačí si vybrat dle Vašeho přání nebo potřeb:

Rašelinová - Koupel s jemně namletou rašelinou prokrvuje, detoxikuje i regeneruje. Ideální je po náročném sportovním výkonu, neboť také odbourává kyselinu mléčnou.

Bylinná - Tuto voňavou a zároveň léčivou koupel rádi přizpůsobíme dle Vašeho přání. Na výběr máme škálu variant koupelí.

Aromatická s bylinným extraktem - Aromatické koupele s bylinným extraktem nabízíme rovněž v několika variantách, která je ideální pro posílení obranyschopnosti.

Pivní - Milovníci piva jistě ocení možnost dopřávat si zároveň pivo ve sklenici i v lázni. Tato varianta je vyhledávaná hlavně mezi pány, nenechte se ale mýlit, koupel má celkový ozdravný účinek a také pozitivní vliv při léčbě akné.

Živá magnesiová sůl - Pokud jste strávili den na kole, lyžích či běžkách, pak Vám prospěje právě tato koupel. Magnesiová sůl přináší výraznou úlevu, je antistresová a silně detoxikační.

Sůl z Mrtvého moře - Toužíte-li po maximální relaxaci i regeneraci, zamilujete si právě tuto variantu koupele. Je totiž uvolňující, detoxikační a blahodárně působí na pokožku.

Délka koupele 20 minut + 10 minut relaxace 

Ceník služeb wellness


Sauna / 1.hod

200 Kč

Whirpool / 1.hod

250 Kč

Wellness / 1.hod

350 Kč

Koupel pro 1 osobu 

400 Kč

Koupel pro 2 osoby

700 Kč

Wellness private 2-8 osob /  1.hod

2000 Kč

Minimální počet 2 osoby.

!!! Služby objednávat minimálně 2 hod. předem !!!

Děti od 3 let do 12 let  pouze v doprovodu dospělé osoby.

Včasný příchod: Na rezervované procedury přicházejte vždy 5 minut před začátkem procedury. Pokud se opozdíte, Vaše procedura bude zkrácena - všechny procedury končí striktně dle rezervovaného času.

Zrušení rezervace: Zrušení rezervace procedur je možné nejpozději 3 hodiny před začátkem procedury. V opačném případě Vám bude zaúčtován storno poplatek ve výši 50 % ceny rezervované procedury.

Dle § 19 odst. 3 Vyhlášky 238/2011 Sb. Dětem do 3 let je vstup do whirpool zakázán.